Winter Wonderland (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: left sidebar
ja: 左サイドバー

en: content
ja: コンテンツ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Go
ja: 実行
