Winter Wonderland (6.x-1.01) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: left sidebar
fr: barre de gauche

en: content
fr: contenu

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Go
fr: Allez
