Winter Wonderland (6.x-1.01) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Home
no: Hjem

en: left sidebar
no: venstre sidestolpe

en: content
no: innhold

en: Read more
no: Les mer

en: Go
no: Utfør
