Winter Wonderland (6.x-1.02) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: left sidebar
cs: levý boční panel

en: content
cs: obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: Go
cs: Přejít
