Winter Wonderland (6.x-1.02) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Home
da: Hjem

en: left sidebar
da: venstre sidepanel

en: content
da: indhold

en: Read more
da: Læs mere

en: Go
da: Skift
