Winter Wonderland (6.x-1.02) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Home
es: Inicio

en: left sidebar
es: barra lateral izquierda

en: content
es: contenido

en: Read more
es: Leer más

en: Go
es: Ir
