Winter Wonderland (6.x-1.02) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: left sidebar
id: sidebar kiri

en: content
id: konten

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Go
id: Cari

en: Search this Site
id: Cari di Situs ini
