Winter Wonderland (6.x-1.02) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: left sidebar
lt: kairys šonas

en: content
lt: turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Go
lt: Pirmyn
