Winter Wonderland (6.x-1.03) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: left sidebar
de: linke Seitenleiste

en: content
de: Inhalt

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Go
de: Ausführen
