Winter Wonderland (6.x-1.03) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: left sidebar
et: vasak ääreriba

en: content
et: sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: Go
et: Mine
