Winter Wonderland (6.x-1.03) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Home
pt: Início

en: left sidebar
pt: barra lateral esquerda

en: content
pt: conteúdos

en: Read more
pt: Ler mais

en: Go
pt: Ir
