Winter Wonderland (6.x-1.03) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: left sidebar
sv: vänster sidospalt

en: content
sv: innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: Go
sv: Gå till
