Wishlist Module (6.x-2.2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: content
bg: съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Priority
bg: Приоритет

en: More
bg: още...

en: not verified
bg: непроверено

en: Action
bg: Действие

en: Cost
bg: Цена

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: On
bg: Включи

en: Purchased
bg: Закупен

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: new
bg: нов

en: error
bg: грешка
