Wishlist Module (6.x-2.2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Explanation or submission guidelines
bn: ব্যাখা বা জমাদান সংক্রান্ত নির্দেশাবলী

en: More
bn: আরও

en: not verified
bn: যাচাইকৃত নয়

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: new
bn: নতুন

en: error
bn: ত্রুটি
