Wishlist Module (6.x-2.2) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Item
ja: 項目

en: content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Explanation or submission guidelines
ja: 説明や投稿のガイドライン

en: Currency
ja: 通貨

en: Priority
ja: 優先度

en: More
ja: 続き

en: not verified
ja: 未認証ユーザー

en: Default currency
ja: デフォルトの通貨

en: Open URL links in new window
ja: リンクを新しいウィンドウで開く

en: Hide the purchase information from anonymous users
ja: 匿名ユーザーから購入情報を隠す

en: Action
ja: アクション

en: Cost
ja: 原価

en: Quantity
ja: 数量

en: URLs
ja: URL

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Purchaser
ja: 購入者

en: On
ja: オン

en: For
ja: 対象

en: The fourth parameter must be numeric
ja: 4番目のパラメーターは数値でなければなりません

en: The fifth parameter must be numeric
ja: 5番目のパラメーターは数値でなければなりません

en: Last updated on
ja: 最終更新

en: Purchased
ja: 購入

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: new
ja: 新規

en: error
ja: エラー
