Wishlist Module (6.x-2.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Item
sr: Производ

en: Description
sr: Опис

en: More
sr: Више

en: not verified
sr: није потврђен

en: Action
sr: Акција

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: error
sr: грешка
