Wishlist Module (6.x-2.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Item
ug: تۈرلەر

en: content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: More
ug: داۋامى

en: not verified
ug: تەستىقلانمىغان

en: @count new
ug: يېڭى@count

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى
