Wishlist Module (6.x-2.2) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Item
ur: شے

en: content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Explanation or submission guidelines
ur: وضاحت یا جمع کرانے کی ہدایات

en: Estimated Cost
ur: لاگت کا تخمینہ

en: Currency
ur: کرنسی

en: Primary URL
ur: بنیادی یو آر ایل (URL)

en: Secondary URL
ur: ثانوی یو آر ایل (URL)

en: Quantity Requested
ur: درخواست کردہ مقدار

en: Priority
ur: ترجیح

en: Please enter the quantity requested.
ur: براہ مہربانی درخواست کردہ مقدار درج کریں.

en: The requested quantity must be a number.
ur: درخواست کردہ مقدار ایک نمبر ہونا لازمی ہے.

en: The requested quantitiy cannot be negative.
ur: درخواست کردہ مقدار منفی نہیں ہو سکتی.

en: More
ur: مزید

en: not verified
ur: غیر مصدقہ

en: Default currency
ur: پہلے سے طے شدہ کرنسی

en: Misc. options
ur: متفرق اختیارات

en: Action
ur: ایکشن

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: On
ur: آن

en: For
ur: کے لیے

en: new
ur: جدید

en: error
ur: نقص
