Wishlist Module (6.x-2.2) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Item
vi: Mục

en: content
vi: nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Explanation or submission guidelines
vi: Giải thích hoặc hướng dẫn cho bài biết

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: More
vi: Thêm

en: not verified
vi: chưa được kiểm chứng

en: @count new
vi: @count mới

en: Default currency
vi: Tiền tệ mặc định

en: Action
vi: Thao tác

en: Cost
vi: Trị giá

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: On
vi: Bật

en: For
vi: Đối với

en: unknown
vi: không rõ

en: Purchased
vi: Đã mua

en: new
vi: mới

en: See
vi: Xem

en: error
vi: lỗi

en: Equals
vi: Bằng
