Wishlist Module (6.x-2.4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: content
eo: enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Explanation or submission guidelines
eo: Klarigoj aŭ notoj pri submetado

en: More
eo: Pli

en: not verified
eo: ne validita

en: Action
eo: Ago

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: On
eo: Ŝaltita

en: new
eo: nova

en: error
eo: eraro

en: Anonymous
eo: Sennoma
