Wishlist Module (6.x-2.4) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Item
et: Kirje

en: content
et: sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Wishlist
et: Soovide nimekiri

en: Estimated Cost
et: Hinnanguline maksumus

en: Currency
et: Valuuta

en: Primary URL
et: Esmane veebiaadress

en: Secondary URL
et: Teisene veebiaadress

en: Priority
et: Tähtsus

en: The requested quantity must be a number.
et: Soovitud kogus peab olema number.

en: The requested quantitiy cannot be negative.
et: Soovitud kogus ei saa olla negatiivne.

en: Wish lists
et: Soovide nimekiri

en: Wishlists
et: Soovide nimekiri

en: More
et: Veel

en: View all wishlists.
et: Vaata kõiki soovide nimekirju.

en: not verified
et: verifitseerimata

en: @count new
et: @count uut

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Misc. options
et: Muud valikud

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Maksumus

en: Quantity
et: Kogus

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Purchaser
et: Ostja

en: On
et: Sees

en: For
et: Jaoks

en: unknown
et: tundmatu

en: @name's wishlist
et: @name soovinimekiri

en: Last updated on
et: Viimati uuendatud

en: Requested
et: Päritud

en: Purchased
et: Ostetud

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Hidden from you
et: Sinu eest peidetud

en: Login to get this gift
et: Logi sisse, et saada see kingitus

en: new
et: uus

en: I really want this
et: Ma tõesti tahan seda

en: I'd love to have this
et: Mulle meeldiks omada sellist

en: wishlist
et: soovide nimekiri

en: error
et: veateade

en: edit own wishlist
et: muuda enda soovide nimekirja

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: No user
et: Ükski kasutaja
