Wishlist Module (6.x-2.4) - en to hu translation catalogue (99 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Item
hu: Tétel

en: content
hu: tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Explanation or submission guidelines
hu: Magyarázat, vagy beküldési irányelvek

en: Wishlist
hu: Kívánságlista

en: Add an item to one of your wishlist categories.
hu: Egy elem hozzáadása a saját kívánságlista kategóriákhoz.

en: Edit this wishlist item
hu: Kívánságlista elem szerkesztése

en: Get this gift
hu: Ajándék elfogadása

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to purchase wishlist items
hu: <a href="@login">Bejelentkezés</a> vagy <a href="@register">regisztráció</a> szükséges kívánságlista elemek beszerzéséhez

en: Public wish list item
hu: Nyilvános kívánságlista elem

en:  (in @currency)
hu:  (@currency)

en: Estimated Cost
hu: Becsült költség

en: Currency
hu: Pénznem

en: Enter the three character ISO currency code for the value in the Estimated Cost field. e.g. USD for US Dollars, THB for Thai Baht, etc
hu: A „becsült költség” mezőbe be kell írni a hárombetűs ISO pénznem kódot, például amerikai dollár esetén „USD”-t , thai baht esetén „THB”-t stb.

en: Primary URL
hu: Elsődleges URL

en: Enter the URL from which the item can be purchased.  Use the form 'http://www.example.com'
hu: A webcím, ahonnan a terméket meg lehet vásárolni. A helyes forma: „https://pelda.hu”.

en: Secondary URL
hu: Másodlagos URL

en: Optionally enter another URL from which the item can be purchased.  Use the form 'http://www.example.com'
hu: Opcionálisan megadható még egy hivatkozás, ahonnan a terméket meg lehet vásárolni. A helyes forma 'http://www.example.com'

en: Quantity Requested
hu: Igényelt mennyiség

en: Enter the number of this item that you would like if one is not enough
hu: Több elem is megadható, amennyiben egy nem elég

en: Priority
hu: Fontosság

en: Rate the importance of this item to help your friends and family select a gift
hu: A fontosság megadásával a barátok és a család segítséget kapnak az ajándék kiválasztásához

en: Please enter the quantity requested.
hu: Az igényelt mennyiséget meg kell adni.

en: The requested quantity must be a number.
hu: Az igényelt mennyiségnek egy számnak kell lennie.

en: The requested quantitiy cannot be negative.
hu: Az igényelt mennyiség nem lehet negatív.

en: You must enter a cost for this wishlist item
hu: Ehhez a kívánságlista elemhez ár megadása kötelező

en: You must enter a numeric value for the cost.
hu: A költség értéke szám kell legyen.

en: Configure the wishlist module's settings.
hu: Kívánságlista modul beállításainak szerkesztése.

en: Wish lists
hu: Kívánságlisták

en: Wishlists
hu: Kívánságlisták

en: More
hu: Több

en: View all wishlists.
hu: Összes kívánság megtekintése.

en: not verified
hu: nem ellenőrzött

en: @count new
hu: @count új

en: This text will be displayed at the top of the wishlist item submission form.  Useful for helping or instructing your users.
hu: A szöveg a kívánságlista-elem beküldő űrlapjának tetején fog megjelenni. Hasznos segítség vagy iránymutatás a felhasználóknak.

en: Maximum number of names to show in Wishlists block
hu: A kívánságlista blokkjában látszó nevek száma

en: The maximum number of wishlists to display in the block.
hu: A blokkban megjelenítendő kívánságlisták megengedett száma.

en: Show the currency field
hu: Pénznem mező megjelenítése

en: By default the currency field for the price can be set by the user on each wishlist item.  If your site only needs to deal in a single currency, you can hide the field.  All entries will be saved with the default currency set below.
hu: Alapértelmezettként a pénznem mezőt a felhasználó állíthatja be, minden egyes kívánságlista-elemnél. Amennyiben csak egy pénznem lesz használva az oldalon, a mező kitöltése elhagyható. Mindegyik elem az alább megadott pénznem szerint lesz elmentve.

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: Enter the default three letter ISO currency code for new wishlist items.
hu: A hárombetűs ISO-pénznemkód megadása a kívánságlista új elemének.

en: Misc. options
hu: Egyéb beállítások

en: Open URL links in new window
hu: URL-ek megnyitása új ablakban

en: When checked clicking on either the primary or secondary URL fields will open a new browser window.
hu: Bejelölve az elsődleges és másodlagos hivatkozásokra kattintva új böngésző ablak nyílik meg.

en: Item purchased status protection options
hu: Az elem vásárlási állapotának biztonsági beállításai

en: Hide the purchase information from anonymous users
hu: A vásárlási információ elrejtése névtelen látogatók elől

en: Select this box to hide the purchase information about an item for anonymous users.  When this is checked, only authenticated users will be able to see whether an item remains available to purchase.  This will also remove all links from purchase URLs to prevent an unwitting anonymous user from purchasing an item without indicating it was purchased.  This is a way to prevent your users from peeking at the wishlist by visiting the site anonymously.
hu: Bejelölve az elem vásárlási információi rejtve lesznek a névtelen látogatók előtt. Amennyiben be van jelölve csak azonosított felhasználók fogják látni, hogy egy elem még megvásárolható-e. Valamint eltávolít minden hivatkozást a vásárló-hivatkozások közül is, hogy megakadályozza annak lehetőségét, hogy óvatlan látogató megvehessen olyan elemet, amit nem akar. Ez egy lehetőség megakadályozni, hogy egy felhasználó kilesse a kívánságlistát, abban az esetben, ha névtelenül látogatná az oldalt.

en: Action
hu: Művelet

en: Cost
hu: Költség

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: URLs
hu: Webcímek

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Purchaser
hu: Vevő

en: On
hu: Be

en: For
hu: Mire vonatkozóan

en: unknown
hu: ismeretlen

en: This is a list of all purchase records for your site.  The Delete action will delete the record of the purchase, not the item itself.
hu: Az összes vásárlás listája. A „Törlés” művelet a vásárlást törli, nem magát az elemet.

en: The fourth parameter must be numeric
hu: A negyedik paraméternek számnak kell lennie

en: The fifth parameter must be numeric
hu: Az ötödik paraméternek számnak kell lennie

en: 's wishlist
hu: kívánságlistája

en: @name's wishlist
hu: @name kívánságlistája

en: Last updated on
hu: Utolsó frissítés dátuma

en: Requested
hu: Igényelt

en: Purchase details hidden
hu: Vásárlás részleteinek elrejtése

en: Purchased
hu: Megvásárolva

en: Quantity<br>You<br>Purchased
hu: Vásárolt<br>mennyiség

en: Return this item
hu: Elem visszavonása

en: Item Name
hu: Tétel neve

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: All wishlists
hu: Összes kívánságlista

en: No wishlist items found.
hu: A kívánságlista üres.

en: Login to get this gift
hu: Az ajándékért be kell jelentkezni

en: new
hu: új

en: Anonymous wishlist purchases are not allowed
hu: A névtelen kívánságlista-vásárlás nem engedélyezett

en: Quantity that you will purchase
hu: A vásárolni kívánt mennyiség

en: I really want this
hu: Tényleg akarom

en: I'd love to have this
hu: Nagyon szeretném

en: Nice to have
hu: Jó lenne

en: Thinking about it
hu: Gondolkodom rajta

en: Don't get this for me
hu: Nem kérem

en: See
hu: Lásd

en: Login to see full link
hu: A teljes hivatkozás megtekintéséhez be kell jelentkezni

en: None left to purchase
hu: Nincs már mit megvásárolni

en: wishlist
hu: kívánságlista

en: error
hu: hiba

en: create wishlists
hu: kívánságlista létrehozása

en: edit own wishlist
hu: saját kívánságlista szerkesztése

en: admin wishlist
hu: kívánságlista adminisztrációja

en: access wishlists
hu: kívánságlista elérése

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Equals
hu: Egyenlő

en: If you know about how much the item will cost, enter it here.
hu: Amennyiben lehet tudni, hogy mennyibe fog kerülni az elem, itt adható meg.

en: Wishlist purchases
hu: Kívánságlista vásárlások

en: No user
hu: Nincs felhasználó

en: Item list description limit
hu: Elem-lista leírás korlátja

en: Limit the length of the description that is shown on the view of all wishlist items.
hu: A kívánságlista-elemek nézetén megjelenő leírás hosszának korlátozása.
