Wishlist Module (6.x-2.4) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Item
it: Elemento

en: content
it: contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Explanation or submission guidelines
it: Spiegazioni o linee guida per la pubblicazione

en: Wishlist
it: Lista dei desideri

en: Currency
it: Valuta

en: Priority
it: Priorità

en: Wish lists
it: Liste dei desideri

en: More
it: Altro

en: not verified
it: non verificato

en: Default currency
it: Valuta predefinita

en: Action
it: Azione

en: Cost
it: Costo

en: Quantity
it: Quantità

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: On
it: Acceso

en: For
it: Per

en: unknown
it: sconosciuto

en: Purchased
it: Acquistato

en: new
it: nuovo

en: error
it: errore

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Equals
it: Uguale

en: Purchase
it: Totale ordine

en: No user
it: Nessun utente
