Wishlist Module (6.x-2.4) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
