Wishlist Module (6.x-2.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: More
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: new
ps: نوی

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
