Wishlist Module (6.x-2.4) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Item
sk: Položka

en: content
sk: obsah

en: Description
sk: Popis

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Currency
sk: Mena

en: Priority
sk: Priorita

en: More
sk: Viac

en: not verified
sk: bez overenia

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Action
sk: Akcia

en: Cost
sk: Náklady

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: On
sk: Zapnúť

en: unknown
sk: neznáme

en: Purchased
sk: Zakúpený

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: new
sk: nové

en: error
sk: chyba

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Equals
sk: Rovnaký

en: No user
sk: Žiadny používateľ
