Wishlist Module (6.x-2.4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: content
sl: vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Priority
sl: Prioriteta

en: More
sl: Več

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: Action
sl: Akcija

en: Quantity
sl: Količina

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: new
sl: novo

en: error
sl: napaka

en: Anonymous
sl: Anonimnež
