Wishlist Module (6.x-2.4) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Item
tr: Öğe

en: content
tr: içerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Explanation or submission guidelines
tr: Açıklama ya da gönderim bilgileri

en: Wishlist
tr: Dilek listesi

en: Edit this wishlist item
tr: Bu dilek listesini düzenle

en: Estimated Cost
tr: Tahmini Maliyet

en: Currency
tr: Para birimi

en: Priority
tr: Öncelik

en: More
tr: Devamı

en: not verified
tr: doğrulanmamış

en: @count new
tr: @count yeni

en: Default currency
tr: Varsayılan Para Birimi

en: Action
tr: Eylem

en: Cost
tr: Maliyet

en: Quantity
tr: Miktar

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: On
tr: Açık

en: For
tr: İçin

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Purchased
tr: Satın alınan

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Login to get this gift
tr: Bu ödülü almak için giriş yapın

en: new
tr: yeni

en: I really want this
tr: Bunu gerçekten istiyorum

en: I'd love to have this
tr: Buna sahip olmak isterdim

en: Nice to have
tr: Sahip olsam iyi olur

en: Login to see full link
tr: Tüm bağlantıyı görmek için giriş yapın.

en: error
tr: hata

en: create wishlists
tr: dilek listeleri oluştur

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Equals
tr: Eşittir

en: No user
tr: Kullanıcı yok
