Wishlist Module (6.x-2.7) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: error
am: ስህተት

en: Anonymous
am: ስም አልባ
