Wishlist Module (6.x-2.7) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: More
az: Daha çox

en: not verified
az: yoxlanılmayıb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: On
az: Aktiv

en: For
az: Üçün

en: new
az: yeni

en: error
az: səhv

en: Anonymous
az: Anonim

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
