Wishlist Module (6.x-2.7) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Item
fa: آیتم

en: content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Explanation or submission guidelines
fa: توضیح یا راهنمای ارسال محتوا

en:  (in @currency)
fa:  (در @currency)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Priority
fa: اولویت

en: Wish lists
fa: لیست درخواست ها

en: More
fa: بیشتر

en: not verified
fa: تایید نشده

en: @count new
fa: @count جدید

en: Default currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: Action
fa: عملکرد

en: Cost
fa: هزینه

en: Quantity
fa: تعداد

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: On
fa: روشن

en: For
fa: برای

en: Last updated on
fa: آخرین به‌روزرسانی در

en: Purchased
fa: فروخته شد

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: new
fa: جدید

en: error
fa: خطا

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Equals
fa: مساوی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی
