Wishlist Module (6.x-2.7) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Item
km: ធាតុ

en: content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Explanation or submission guidelines
km: គោលការណ៍​ណែនាំ​អំពី​​សេចក្ដី​ពន្យល់ ឬ​ការ​ដាក់​ស្នើ

en: More
km: បន្ថែម

en: not verified
km: មិន​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: new
km: ថ្មី

en: error
km: កំហុស

en: Anonymous
km: អនាមិក
