Wishlist Module (6.x-2.7) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Item
lt: Elementas

en: content
lt: turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Wishlist
lt: Pageidavimų sąrašas

en: Edit this wishlist item
lt: Redaguoti šį pageidavimų sąrašo elementą

en: Get this gift
lt: Gauti šią dovaną

en: Public wish list item
lt: Paviešinti pageidavimų sąrašo elementą

en: Currency
lt: Valiuta

en: Primary URL
lt: Pagrindinis URL

en: Secondary URL
lt: Kitas URL

en: Priority
lt: Prioritetas

en: You must enter a cost for this wishlist item
lt: Jūs privalote įvesti kainą šiam pageidavimų sąrašo elementui

en: You must enter a numeric value for the cost.
lt: Jūs privalote įvesti kainos skaitinę reikšmę.

en: Configure the wishlist module's settings.
lt: Konfigūruoti pageidavimų sąrašo modulio nustatymus

en: Wish lists
lt: Pageidavimų sąrašai

en: Wishlists
lt: Pageidavimų sąrašai

en: More
lt: Daugiau

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: @count new
lt: @count nauji

en: Show the currency field
lt: Rodyti valiutos laukelį

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: Purchased
lt: Įsigyta

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Hidden from you
lt: Paslėpta nuo jūsų

en: Login for information on this gift
lt: Prisijungę rasite informaciją apie šią dovaną

en: Login to get this gift
lt: Prisijunkite, kad gautumėte šią dovaną

en: new
lt: naujas

en: Purchase wishlist item - @title
lt: Pirkite prekę iš pageidavimų sąrašo - @title

en: Quantity that you will purchase
lt: Kiekis, kurį jūs pirksite

en: error
lt: klaida

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Equals
lt: Lygu

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
