Wishlist Module (6.x-2.7) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: content
mn: агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Explanation or submission guidelines
mn: Тайлбар эсвэл шилжүүлэх заавар

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: not verified
mn: батлагдаагүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Quantity
mn: Тоон

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: new
mn: шинэ

en: error
mn: алдаа

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
