Wishlist Module (6.x-2.7) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: More
my: ပို၍

en: not verified
my: အတည်မပြုနိုင်သေး

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: new
my: အသစ်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
