Wishlist Module (6.x-2.4) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Item
cs: Položka

en: content
cs: obsah

en: Description
cs: Popis

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Currency
cs: Měna

en: Priority
cs: Priorita

en: More
cs: Více

en: not verified
cs: neověřeno

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Action
cs: Akce

en: Cost
cs: Náklady

en: Quantity
cs: Množství

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: For
cs: Pro

en: Purchased
cs: Prodáno

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: new
cs: novinka

en: error
cs: chyba

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Equals
cs: Je rovno

en: No user
cs: Žádný uživatel
