Wishlist Module (6.x-2.4) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Get this gift
lv: Saņemt šo dāvanu

en: Currency
lv: Valūta

en: Priority
lv: Prioritāte

en: More
lv: Vairāk

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Quantity
lv: Skaits

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: For
lv: Priekš

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: new
lv: jauns

en: I really want this
lv: Es tiešām vēlos to

en: Thinking about it
lv: Domā par to

en: See
lv: Redzēt

en: error
lv: kļūda

en: Anonymous
lv: Viesis

en: No user
lv: Nav lietotāja
