Wishlist Module (6.x-2.7) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Item
th: รายการ

en: content
th: เนื้อหา

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Explanation or submission guidelines
th: คำอธิบายหรือคำแนะนำในการเขียน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: not verified
th: ยังไม่ยืนยันความถูกต้อง

en: Action
th: แอคชั่น

en: Quantity
th: จำนวน

en: Last updated
th: แก้ไข

en: On
th: เปิด

en: For
th: สำหรับ

en: new
th: ใหม่

en: error
th: ผิดพลาด
