Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: content
ast: conteníu

en: Wrong username or password.
ast: Nome d'usuariu o clave non válidos

en: view
ast: vista

en: Settings for @role
ast: Preferencies pa @role

en: n/a
ast: n/d

en: File settings
ast: Preferencies de ficheru
