Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: content
ka: კონტენტი

en: Wrong username or password.
ka: არასწორი მომხმარებლის სახელი ან პაროლი.

en: view
ka: ნახვა

en: Settings for @role
ka: @role-ის პარამეტრები

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები
