Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.5) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: content
eu: edukia

en: Wrong username or password.
eu: Erabiltzaile izena edo pasahitza okerra

en: view
eu: ikusi

en: Settings for @role
eu: Ezarpenak @role-(e)ntzat

en: Permitted file extensions
eu: Baimendutako fitxategi luzapenak

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
eu: Zeregin honetako erabiltzaileek igo ditzaketen luzapenak. Bereizi luzapenak zuriune batez eta ez sartu aurreneko punturik.

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Maximum file size per upload
eu: Igoera bakoitzeko gehienezko fitxategi tamaina

en: Total file size per user
eu: Erabiltzaile bakoitzeko gehienezko fitxategi tamaina osoa

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
eu: Gunean erabiltzaileak osotara eduki dezakeen gehienezko fitxategi tamaina (megabyteetan).

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
eu: Erabiltzaileak igo dezakeen gehinezko fitxategi tamaina (megabyteetan).

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak

en: Returns information about an author in the system.
eu: Itzultzen sistema egile bati buruzko informazioa.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
eu: Post berria sortu, eta nahi izanez argitaratu du

en: Updates the information about an existing post.
eu: Eguneratzeak dagoen post buruzko informazioa.

en: Returns information about a specific post.
eu: Itzultzen du post espezifikori buruzko informazioa

en: Deletes a post.
eu: Sarrera bat ezabatzen du.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
eu: Itzultzen du sistemako azken post berriaren zerrenda

en: Updates information about an existing post.
eu: Eguneratzeak dagoen post buruzko informazioa.

en: Uploads a file to your webserver.
eu: Fitxategi bat igotzen du zure webzerbitzarira.

en: Sets the categories for a post.
eu: Sarrera batentzako kategoriak ezartzen ditu.

en: Error storing post.
eu: Errorea argitalpena gordetzean.

en: You do not have permission to update this post.
eu: Ez daukazu sarrera hau eguneratzeko baimenik.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
eu: Ezin izan da fitxategia igo, gehienezko tamaina (@maxsize) gainditu baitu.

en: No file sent.
eu: Ez da fitxategirik bidali.

en: Error storing file.
eu: Errorea fitxategia gordetzean.

en: Invalid post.
eu: Balio gabeko argitalpena.

en: Blog types
eu: Blog motak

en: administer content with blog api
eu: blog api-aren bitartez edukiak kudeatu
