Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.5) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: content
mn: агуулга

en: Wrong username or password.
mn: Хэрэглэгчийн нэр буюу нууц үг буруу байна.

en: view
mn: харах

en: Settings for @role
mn: @role -ийн тохиргоо

en: Permitted file extensions
mn: Зөвшөөрөх файл өргөтгөлүүд

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
mn: Энэ үүрэг бүхий хэрэглэгчидийн оруулж болох файлын өргөтгөл. Өргөтгөлүүдийн өмнө цэг тавилгүй хооронд нь хоосон зай авна уу.

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Maximum file size per upload
mn: Нэг удаа оруулах файлын хамгийн их хэмжээ

en: Total file size per user
mn: Нэг хэрэглэгчийн файлын нийт хэмжээ

en: Default permitted file extensions
mn: Анхны утгаар зөвшөөрөгдсөн файлын өргөтгөлүүд

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
mn: Анхны утгаар зөвшөөрөх хэрэглэгчийн оруулж болох файлын өргөтгөлүүд. Өргөтгөлүүдийн цэг тавилгүй хооронд нь хоосон зай авна.

en: Default maximum file size per upload
mn: Анхны утгаар зөвшөөрөх файлын хэмжээ

en: Default total file size per user
mn: Анхны утгаар зөвшөөрөх нэг хэрэглэгчийн оруулж болох файлын нийт хэмжээ

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
mn: Таны PHP тохиргоо нэг удаагийн оруулгад %size гэж хязгаарласан байна.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
mn: Анхны утгаар зөвшөөрөх нэг хэрэглэгчийн оруулж болох файлын нийт хэмжээний хамгын их утга.
