Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.6) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Wrong username or password.
ku: وشه‌ی تێپه‌ڕبوون یان ناوی بەکارهێنەر هه‌ڵەیە.

en: view
ku: پیشاندان

en: Settings for @role
ku: ڕێکخستن بۆ ڕۆڵی @role

en: n/a
ku: نییە

en: Maximum file size per upload
ku: زۆرترین قه‌باره‌ی ڕێپێدراوی پەڕگە بۆ هەر بارکردنێک

en: Total file size per user
ku: سەرجەمی قەبارەی هەموو پەڕگەکان بۆ هەر بەکارهێنەرێک

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
ku: زۆرترین قه‌بارەی پەڕگەیەک کە به‌کارهێنه‌ر دەتوانێت باری بکات (بە مێگابایت).

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: Default maximum file size per upload
ku: زۆرترین قه‌باره‌ی بنه‌ڕه‌تی ڕێپێدراوی په‌ڕگه‌ بۆ بارکردن

en: MB
ku: م.ب.

en: Returns information about an author in the system.
ku: زانیاری لە سیستەمەوە دەربارەی نووسەرێک پیشان دەدات.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
ku: پەیامێکی نوێ بنووسە و ئەگەر ویستت بڵاوی بکەوە.

en: Updates the information about an existing post.
ku: زانیاری دەربارەی پەیامێکی پێشتر بڵاوکراوە تازە دەکاتەوە.

en: Returns information about a specific post.
ku: زانیاری دەربارەی بڵاوکراوەیەکی دەسنیشان کراو پیشان دەدات.

en: Deletes a post.
ku: بڵاوکراوەیەک دەسڕێتەوە.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
ku: لیستێک پیشان دەدات کە نوێترین بڵاوکراوەی سیستمی تێدابێت.

en: Updates information about an existing post.
ku: زانیاری دەربارەی پەیامێکی پێشتر بڵاوکراوە تازە دەکاتەوە.

en: Uploads a file to your webserver.
ku: پەڕگەیەک باردەکاتە ڕاژەکارەکەت.

en: Error storing post.
ku: هەڵە لە پاشەکەوت کردنی بڵاوکراوە.

en: You do not have permission to update this post.
ku: تۆ ڕێگا‌ت پێنه‌دراوه‌ ئه‌م بڵاوکراوەیە تازه‌ بکه‌یته‌وه‌.

en: No file sent.
ku: هیچ په‌ڕگه‌یه‌ک نه‌ نێردرا.

en: Error storing file.
ku: هه‌ڵه‌ له‌ کۆگا کردنی په‌ڕگه‌.

en: Invalid post.
ku: پەیامەکە دووست نییە.

en: The default maximum file size a user can upload.
ku: زۆرترین قه‌باره‌ی ڕێپێدراو که‌ به‌کارهێنه‌ر بۆی هەیە پەڕگە بار بکات.

en: administer content with blog api
ku: ناوەڕۆک ببە بەڕێوە بەبەکارهێنانی API ی بڵاگ
