Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.6) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: content
sl: vsebine

en: Wrong username or password.
sl: Uporabniško ime ali geslo ni pravilno.

en: view
sl: pogled

en: Settings for @role
sl: Nastavitve za %role

en: Permitted file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
sl: Dovoljene končnice datotek za uporabnike te vloge. Končnice ločite s presledki in pred njimi ne vpisujte pik.

en: n/a
sl: n/d

en: Maximum file size per upload
sl: Največja dovoljena velikost datoteke

en: Total file size per user
sl: Skupna velikost datotek na uporabnika

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
sl: Največja velikost vseh datotek, ki jih uporabnik lahko ima na strani (v megabajtih)

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
sl: Največja velikost datoteke, ki jo uporabnik lahko naloži (v megabajtih)

en: Default permitted file extensions
sl: Privzete dovoljene končnice datotek

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
sl: Privzete končnice datotek, ki jih uporabniki lahko nalagajo. Končnice ločite s presledki in pred njimi ne vpisujte vodilne pike.

en: Default maximum file size per upload
sl: Privzeta največja velikost datoteke

en: Default total file size per user
sl: Privzeta skupna velikost datotek na uporabnika

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
sl: Vaše PHP nastavitve omejujjeo največjo velikost posamezne naložene datoteke na %size.

en: Returns information about an author in the system.
sl: Vrne informacije o avtorju v sistemu.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
sl: Ustvari novo objavo ter jo po izbiri objavi.

en: Updates the information about an existing post.
sl: Posodobi informacije o obstoječi objavi.

en: Returns information about a specific post.
sl: Vrne informacije o določeni objavi.

en: Deletes a post.
sl: Izbriše objavo.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
sl: Vrne seznam najnovejših objav v sistemu.

en: Updates information about an existing post.
sl: Posodobi informacije o obstoječi objavi.

en: Uploads a file to your webserver.
sl: Naloži datoteko na vaš spletni strežnik.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
sl: Vrne seznam vseh kategorij katerim je objava dodeljena.

en: Sets the categories for a post.
sl: Nastavi kategorije za objavo.

en: Error storing post.
sl: Napaka pri shranjevanju objave.

en: You do not have permission to update this post.
sl: Nimate pravic za urejanje te objave.

en: No file sent.
sl: Nobena datoteka ni bila poslana.

en: Error storing file.
sl: Napaka pri shranjevanju datoteke.

en: Invalid post.
sl: Neveljavna objava.

en: The default maximum file size a user can upload.
sl: Privzeta največja velikost datoteke, ki jo uporabnik lahko naloži.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
sl: Privzeta največja velikost vseh datotek, ki jih uporabnik lahko ima na spletnem mestu.

en: RSD
sl: RDS
