Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.7) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: content
af: inhoud

en: Wrong username or password.
af: Verkeerde gebruikersnaam of wagwoord.

en: view
af: bekyk

en: Settings for @role
af: Instellings vir @role

en: Permitted file extensions
af: Toegelate lêeruitbreidings

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
af: Uitbreidings wat gebruikers in hierdie rol kan oplaai. Skei uitbreidings met 'n spasie en moenie die voorafgaande punt insluit nie.

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Maximum file size per upload
af: Maksimum grootte per oplaaisessie

en: Total file size per user
af: Totale lêergrootte per gebruiker

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
af: Die maksimum grootte van al die lêers wat 'n gebruiker kan hê op die blad (in megagrepe).

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
af: Die maksimum grootte van 'n lêer wat 'n gebruiker kan oplaai (in megagrepe).

en: File settings
af: Lêer-instellings

en: Error storing post.
af: Fout met stoor van inhoud.

en: No file sent.
af: Geen lêer gestuur.

en: Error storing file.
af: Fout tydens stoor van lêer.

en: Invalid post.
af: Ongeldige inhoud.

en: Blog types
af: Blog tipes

en: Select the content types for which you wish to enable posting via blogapi. Each type will appear as a different "blog" in the client application (if supported).
af: Selekteer die tipes inhoud waarvoor jy inhoud deur die blogapi laat invoer. Elke tipe sal verskein as 'n verskillende "blog" in die kliëntapplikasie (indien ondersteun).

en: administer content with blog api
af: administreer inhoud met die blog-api
