Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.7) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: content
bs: sadržaj

en: Settings for @role
bs: Postavke za @role

en: Permitted file extensions
bs: Dozvoljene ekstenzije datoteka.

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
bs: Defaultne ekstenzije koje korisnici iz ove korisničke uloge mogu uploadati. Odvojite ekstenzije sa praznim prostorom i nemojte uključivati tačku ispred (npr. doc pdf xsl jpg)

en: Maximum file size per upload
bs: Maksimalna veličina datoteke po jednom uploadu.

en: Total file size per user
bs: Ukupna veličina datoteke po korisniku

en: Default permitted file extensions
bs: Defaultne dozvoljene datotečne ekstenzije.

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
bs: Defaultne ekstenzije koje korisnici mogu uploadati. Odvojite ekstenzije sa praznim prostorom i nemojte uključivati tačku ispred (npr. doc pdf xsl jpg)

en: Default maximum file size per upload
bs: Defaultna maksimalna veličina datoteke po uploadu

en: Default total file size per user
bs: Defaultna ukupna veličina datoteke po korisniku

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
bs: Vaše PHP postavke ograničavaju maksimalnu veličinu datoteke po uploadu na %size.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
bs: Defaultna maksimalna veličina svih datoteka koje korisnik može imati na stranici.
