Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: content
ur: متن

en: Wrong username or password.
ur: اسمِ رکن یا کلمۂ شناخت غلط ہے۔

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: MB
ur: میگا بائٹ
