Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: content
gu: સામગ્રી

en: Wrong username or password.
gu: ખોટું વપરાશકર્તાનામ અથવા પાસવર્ડ

en: view
gu: જુઓ

en: Total file size per user
gu: વપરાશકર્તા દીઠ કુલ ફાઇલ નું માપ

en: MB
gu: મેગા બાઈટ
