Windows Live Writer BlogAPI (6.x-1.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Wrong username or password.
ml: തെറ്റായ ഉപയോക്തൃനാമം അല്ലെങ്കിൽ പാസ്വേഡ്

en: view
ml: കാണുക

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: MB
ml: എംബി
