Wordfilter (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: List
de: Liste

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Add
de: Hinzufügen

en: Standalone
de: Alleinstehend

en: Stand-alone
de: Eigenständig

en: Replacement
de: Replacement (Ersatztext)

en: Replacement text
de: Ersatztext

en: Words
de: Wörter

en: General options
de: Allgemeine Optionen

en: Edit word
de: Wort bearbeiten
